Sesje brzuszkowe

PAKIET MINI – 350 zł* (zamiast 400 zł)

*7 pięknych fotografii po profesjonalnym retuszu, wysłane e-mailem w trzech formatach
*2 unikalne stylizacje / plany
*czas trwania sesji do 40 min.
*duży wybór kobiecych sukni w różnych kolorach i rozmiarach
*możliwość dokupienia dodatkowych kadrów w cenie 35 zł/szt.
*cena sesji obejmuje doświadczenie fotografa, zapewnienie wszelkich akcesoriów do sesji, aranżacje unikalnych stylizacji, profesjonalny retusz zdjęć
*W weekendy +50 zł do sesji
*Ceny promocyjne obowiązują w przypadku wyrażenia zgody na publikację zdjęć

 

 

PAKIET STANDARD – 500 zł* (zamiast 550 zł)

*11 pięknych fotografii po profesjonalnym retuszu, wysłane e-mailem w trzech formatach
*11 tych samych wydruków wysokiej jakości w formacie 15×23, oprawione w estetyczny folder
*3 unikalne stylizacje / plany
*czas trwania sesji do 60 min.
*duży wybór kobiecych sukni w różnych kolorach i rozmiarach
*możliwość dokupienia dodatkowych kadrów w cenie 35 zł/szt.
*cena sesji obejmuje doświadczenie fotografa, zapewnienie wszelkich akcesoriów do sesji, aranżacje unikalnych stylizacji, profesjonalny retusz zdjęć
*W weekendy +50 zł do sesji
*Ceny promocyjne obowiązują w przypadku wyrażenia zgody na publikację zdjęć

 

 

PAKIET BRZUSZEK + MALUSZEK 

Pakiet Sesji Ciążowej STANDARD + Pakiet Sesji Noworodkowej STANDARD/PREMIUM + 50 ZŁ RABATU
*W weekendy +50 zł do sesji
*Ceny promocyjne obowiązują w przypadku wyrażenia zgody na publikację zdjęć

 

 

Kiedy wykonać sesję?

Sesję ciążową wykonać najlepiej między 28 a 35 tygodniem ciąży. Wszystko zależy od samopoczucia przyszłej mamy oraz widoczności brzuszka, który powinien być już duży i dobrze widoczny, by zdjęcia mogły oddać całe piękno tego wyjątkowego stanu.

 

Jakie akcesoria są dostępne podczas sesji dla przyszłych mam?

Dla przyszłych mam do dyspozycji w studio jest kilkanaście kreacji ciążowych w różnorodnej kolorystyce. Suknie są wygodne i bardzo elastyczne. Pasują na panie zarówno z rozmiarem S jak i L. Posiadam również czarne, koronkowe szlafroki oraz body. Wykonuję również stylizacje z kawałkiem zwiewnego materiału, który otula sylwetkę i podkreśla kobiece piękno.

 

Co zabrać ze sobą na sesję oraz jak się przygotować?

Po potwierdzeniu terminu sesji, wysyłam swoim klientom dokładne wskazówki jak przygotować się do naszego spotkania. Jest to pomocnik zarówno dla kobiet jak i panów. Tutaj nadmienię ogólne wskazówki.
Jeżeli jest to sesja w studio, przyszłe mamy mogą zabrać ze sobą elegancką koronkową bieliznę w jednolitym kolorze, np. białym/czarnym/kremowym lub czerwonym. Można zabrać również szlafrok lub rozpinany dłuższy sweter. Dobrze sprawdzą się również dodatki w postaci widocznej biżuterii (naszyjnik, kolczyki).
W przypadku sesji plenerowej, proszę o zabranie eleganckich butów zwłaszcza dla pana. Dla dla nieco odważniejszych pań, proponuję również szpilki.

 

Jaki makijaż wykonać na sesję?

Warto pamiętać o tym, że aparat i światła „zjadają” makijaż i na zdjęciach wygląda on nieco inaczej, delikatniej. Dlatego polecam wykonać mocniejszy makijaż niż na codzień. Włosy przede wszystkim powinny być świeżo umyte i ułożone. Jeśli nie potrafisz się malować, bądź chcesz wyglądać na sesji naprawdę zjawiskowo, to z całym sercem polecam skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki. Z doświadczenia wiem, że efekt wówczas jest o wiele lepszy, a nawet zaskakujący. Koszt profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów, z dojazdem do klienta – 200 zł.

 

Czy  zdjęcia z sesji są drukowane?

Odbitki zdjęć otrzymują Państwo wybierając Pakiet STANDARD. Jest natomiast możliwość dokupienia odbitek w Pakiecie MINI.

Pakiet odbitek o rozmiarach 15×23 cm, starannie zapakowane w oryginalne, estetyczne pudełko, z wysyłką do klienta – 50 zł.

 

Opinie

“Aniu współpraca z Tobą to czysta przyjemność, wyczucie pracy, profesjonalizm, duża pomysłowość i spontaniczność z czego widać późniejsze efekty Polecam tą młodą utalentowaną osobę !!! “- Sylwia Pindor
“Profesjonalizm, wyczucie momentu, cierpliwość:D, zaangażowanie, świetne podejście do klienta a przy tym wszystkim przesympatyczna osoba stwarzająca miłą i luźną atmosferę, co sprawia, że zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie:-). Polecam!!! “- Agnieszka Tabor
“Aniu z całego serca dziękujemy Ci za przepiękne zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej naszej córci. Wspomnienia na zawsze zostaną w naszych sercach ale dzięki zdjęciom możemy raz jeszcze przezywać to piękne wydarzenie. Ściskamy Cię mocno i pozdrawiamy!”- Aneta Kalbarczyk
``Serdecznie dziękujemy za piękne zdjęcia z naszej sesji! Będą dla nas pamiątką na lata. Dziękujemy również za przemiłą i bezstresową atmosferę w trakcie sesji, w której te zdjęcia powstały. Gorąco pozdrawiamy!`` - Kasia Rz
``Bardzo profesjonalna i przemiła firma. Zdjęcia z dusza. Polecam!`` - Joanna Milewska

Kontakt

Umów się na sesję lub zapytaj o szczegóły oferty

  Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest Ania Strojek z siedzibą w Warszawie (adres: Bora Komorowskiego 56C/ 46, piętro 4, 03-982 Warszawa (Praga Południe)). Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie niezbędnym do wykonania bądź podjęcia negocjacji umowy, której stroną lub reprezentantem strony jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie strony w zakresie treści wiadomości ( art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia Rady (UE) i PE o ochronie danych osobowych - RODO). Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji określonego celu przetwarzania. Mają Państwo prawo dostę do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do żądania przenoszenia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do podjęcia kontaktu.

  Ania Strojek

  Studio: ul. Bora Komorowskiego 56C/ 46, piętro 4
  03-982 Warszawa (Praga Południe)

  e-mail:  kontakt@aniastrojek.pl
  tel. (+48) 721 464 900
  www.aniastrojek.pl

  Dane do przelewu:
  ING Bank Śląski 95 1050 1937 1000 0091 4589 2676